O nas

O nas


Jak działa OpenGraf i jak może wpłynąć na działanie przedsiębiorstwa?

Znak jest znany ludzkości już od wielu lat. Grafika była nośnikiem treści, symbolem, a także formą uporządkowania niektórych norm. Dziś grafika jest też nośnikiem informacji o produkcie, a także narzędziem służącym do zwiększenia jego sprzedaży. Logo stało się nowym, reklamowym środkiem wyrazu, w którym szczególną rolę odgrywa pomysłowość, symbolika, ale też odniesienie się do profilu prowadzonej działalności.Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, dla której logo to coś więcej, niż tylko środek wyrazu. Dostrzegamy je wszędzie: na ulotkach, samochodach, banerach reklamowych, a także na przedmiotach codziennego użytku. Wszechobecność różnych grafik, znaków i innych, analogicznych treści sprawiła, że człowiek stał się na nie obojętny. Celem naszej firmy jest stworzenie odpowiednich warunków firmom klienckim, które pozwolą im stworzyć coś zupełnie nowego. Tym czymś ma być projektowanie graficzne na najwyższym poziomie, dzięki któremu ich materiały reklamowe skutecznie „przebiją się” przez wyzwania narzucone przez konkurencję.

Co nas wyróżnia?1.

Nasze głowy są pełne niesamowitych pomysłów, dzięki czemu możesz być spokojny, o to, że projekty Cię zadowolą.


2.

Zawsze mierzymy wysoko i nie boimy się trudnych projektów. Przedstaw nam swój pomysł a my Cię zaskoczymy.3.

Jesteśmy agencją marketingową z ponad 10-letnim doświadczeniem. Posiadamy własny dział graficzny co pozwala realizować Państwa zamówienia wyłącznie przez doświadczoną kadrę.Poznaj nasze pakiety graficzneZapraszamy do kontaktu!

Kontakt