FAQ

Jak działamy?

Realizacja projektów graficznych na rzecz firm-zleceniodawców opiera się głównie na pracy freelancerów. Naszym celem było odejście od tej reguły. Doszliśmy do wniosku, że tworzenie logo powinno być realizowane za pośrednictwem tych samych profesjonalistów, którzy zapewniają możliwość realizacji projektów na stałym poziomie. Trzeba też podkreślić, że w tym modelu współpracy za konkretny projekt logo jest odpowiedzialna osoba, która pracuje na opinię swego pracodawcy. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że realizowane na ich rzecz projekty są wykonane profesjonalnie, rzetelnie i zgodnie z preferencjami strony zamawiającej.

Idźmy dalej… W oparciu o ten model stworzyliśmy rozwiązanie, w ramach którego oferujemy tzw. „pakiety godzinowe” świadczonych przez nas usług. Pakiety te różnią się liczbą godzin, w trakcie których nasi graficy będą do dyspozycji naszych klientów. Brzmi oryginalnie? Być może tak, ale doszliśmy do wniosku, że ten model współpracy z pewnością przypadnie do gustu tym podmiotom, które wiedzą czego chcą i są otwarte na współpracę. Nawet najlepszy i najbardziej doświadczony freelancer nie będzie gotów do realizacji projektów w czasie rzeczywistym. W naszym przypadku klienci mogą skorzystać z czasowego „dostępu” do naszych zasobów projektowych. To z kolei przedkłada się na:

– lepszą organizację czasu pracy,

– wyższą efektywność,

– maksimum kreatywności,

– wcześniejsze zdefiniowanie oczekiwań względem projektu,

– projektowanie logotypów zgodnie z założeniami firmy.

Elastyczność, to podstawa naszej działalności

Integralnym elementem naszej oferty są pakiety czasowe, w ramach których użytkownik może stworzyć swój nowy wzór graficzny, a także odświeżyć stary. Nie jest bowiem tajemnicą, że logo dla firmy posiada (tak jak produkt) pewien „czas życia”. Niektóre z tych pakietów są bardzo zróżnicowane, gdyż umożliwiają one realizowanie projektu w ściśle określonych godzinach. Jest to ukłon w stronę tych podmiotów gospodarczych, których właściciele chcą efektywniej zarządzać dostępnym czasem. W gestii klienta jest zatem nie tylko zarezerwowanie sobie odpowiedniej liczby godzin, ale też określenie, jakie to będą godziny. Użytkownik naszego serwisu może już znacznie wcześniej zaplanować współpracę, dając sobie np. kilka lub kilkanaście dni na zdefiniowanie założeń nowego projektu. Zasada ta przedkłada się na lepiej wykorzystany czas, większą efektywność podjętej współpracy, a także możliwość wcześniejszego nakreślenia cech ogólnych projektu. 

Co możemy dla Państwa zrobić?

Musimy przyznać, że realizując projekty graficzne dla naszych klientów wyróżniamy się daleko idącą wszechstronnością. Oferujemy nie tylko stworzenie trafiającego do potencjalnych klientów logo dla firmy, ale też przygotowujemy różnego rodzaju gadżety reklamowe z logo klienta. W ramach prowadzonej przez nas działalności możemy stworzyć wizytówki, kalendarze firmowe, animacje, reklamy wielkoformatowe, a także specjalistyczne infografiki, ilustracje wektorowe i wiele innych, interesujących materiałów. Naszą specjalnością jest m.in. grafika 3D, którą potrafimy przetwarzać za pomocą zaawansowanych narzędzi edytorskich. Stworzone przez nas projekty graficzne, to:

– większa rozpoznawalność wśród potencjalnych odbiorców,

– materiały, które łatwo zapadają w pamięć,

– multimedia o zróżnicowanej tematyce,

– materiały, które odnoszą się do konkretnych wartości,

– gwarancja szybkiego wzrostu sprzedaży.

Grafika w świecie IT

Idąc z duchem czasu, stawiamy na rozwój projektów graficznych coraz częściej utożsamianych z branżą IT. Naszym celem jest bowiem skupienie się również na tych branżach, które są najbardziej rozwojowymi w kontekście zmian zachodzących w nowoczesnym świecie. W związku z tym przygotowujemy zaawansowane projekty szat graficznych stron internetowych, tworzymy pomysłowe animacje SVG do zaimplementowania na stronie, a także zajmujemy się szeroko rozumianymi kampaniami promocyjnymi w Sieci. W trakcie naszej już długoletniej historii nie tylko zrealizowaliśmy setki projektów, ale też dostosowywaliśmy się do zmiennych realiów panujących w branży IT. Idąc z duchem czasu, nabyliśmy niezbędne doświadczenie, które procentuje efektywniejszą realizacją zleceń, zaawansowanymi umiejętnościami i stałym rozwojem firmy. Co ważne, rozwój ten nie ogranicza się wyłącznie do naszej marki, ale też dotyczy osób, które podjęły z nami współpracę. 

Zbuduj z nami swój wizerunek!

Współpraca z nami przynosi naszym klientom wiele realnych korzyści. Jedną z nich jest możliwość inwestowania we własny wizerunek. Proces ten nie składa się wyłącznie z konkretnych usług, które mogą być zrealizowane na rzecz naszych klientów. Jest to raczej długoterminowe działanie, w ramach którego trzeba nie tylko dobrać właściwe środki, ale też nakreślić sposób ich wykorzystania. Możemy pomóc nie tylko poprzez np. druk wizytówek lub promocyjne katalogi reklamowe, ale też w sposób całościowy, to jest na poziomie strategicznym. Działając razem możemy mieć pewność, że podejmowane przez nas działania będą miały sens. Mało tego! Marka osobista i zaawansowane kreowanie wizerunku, to w zasadzie jedyny klucz, który może pomóc naszym klientom na tym polu. W ten sposób możemy np. promować konkretne osoby (np. specjalistów, managerów, ludzi prowadzących np. jednoosobową działalność gospodarczą), a także małe, średnie i duże podmioty gospodarcze. 

Działaj wielopłaszczyznowo!

Korzystając z naszych pakietów klienci mogą liczyć nie tylko na stworzenie np. prostych gadżetów reklamowych, takich jak np. kalendarze firmowe z logo. Podmiotom, które nam zaufają, oferujemy możliwość przygotowywania różnych materiałów promocyjnych, które razem przyniosą realne korzyści marketingowe. U nas można zamówić zarówno proste wizytówki, które z racji swego przeznaczenia mogą trafić do szerokiego grona odbiorców, a także zaawansowane materiały reklamowe „dla wybranych”, w tym gadżety reklamowe o relatywnie dużej wartości. Realizowana przez nas kampania reklamowa to proces, a nie ciąg realizacji, które razem nie przynoszą realnego efektu. Działamy w sposób przemyślany, a czas pracy z nami to nie jest czas stracony. Klienci wybierający konkretny pakiet mogą liczyć na współpracę z tą samą osobą, co w praktyce oznacza możliwość stworzenia ciągu realizacji nakierowanych na ściśle określony cel.

Artykuły codziennego użytku

Nie sztuką jest promować się w dużych akcjach marketingowych. Czasem realne zyski można odnotować wtedy, gdy działania te mają z pozoru ograniczony charakter. I właśnie dlatego z chęcią inwestujemy w rozwiązania, których forma i koszty nie są aż tak spektakularne. W tym celu tworzymy m.in. artykuły biurowe codziennego użytku, w tym m.in. papier ozdobny do druku, który może być wzbogacony delikatnie zarysowanym logiem firmowym, a także papier firmowy lub teczki na dokumenty. Naszą specjalnością są również różnego rodzaju plakaty, które mogą być ozdobą zarówno biura firmowego, jak i biur należących do kontrahentów, klientów, dostawców itd. Mówiąc wprost – branding marki realizujemy również metodą małych kroków, gdyż ona również przynosi realne efekty. Można się o tym przekonać, podejmując współpracę z naszą firmą.

Dlaczego warto nas wybrać?

1. Jesteśmy doświadczeni w projektowaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych. Dzięki nam ilustracja wektorowa lub (niezależnie od rozmiaru) reklama wielkoformatowa mogą nabrać zupełnie nowego znaczenia. Może więc nadszedł czas, by odkryć je na nowo?

2. Skupiamy się nie tylko na projektowaniu i tworzeniu materiałów graficznych, ale też na podejmowaniu określonych kampanii, których celem ma być realne wypromowanie marki. Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomoc klientom, a ta wyraża się poprzez wzrost zainteresowania brandem.

3. Proponujemy elastyczny i dość innowacyjny model współpracy, w ramach którego oferujemy pakiety czasowe. Dzięki temu nasi klienci mogą nie tylko zarezerwować sobie czas na współpracę z naszymi specjalistami, ale też przygotować się do tego wirtualnego spotkania. 

4. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów. Szukamy rozwiązań kompromisowych i nie boimy się współpracowników, którzy mają odmienne zdanie. Z otwartością przyjmujemy krytykę, gdyż mamy świadomość, że realizowane przez nas projekty muszą w pełni odpowiadać potrzebom klienta. 

Na koniec czas na księgę znaku

Dla wielu początkujących grafików księga znaku jest pojęciem w zasadzie nieznanym. Nasz zespół kultywuje dobre tradycje branży, w myśl których księga znaku jest obowiązkowym elementem każdego, zrealizowanego zlecenia. Pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się zbiór zasad i instrukcji, zgodnie z którymi warto wykorzystywać tenże znak. Dotyczy to zarówno warunków jego użycia, jak i zalecanego tła. W księdze znaku udostępnia się również wersję chromatyczną i achromatyczną projektu. 

Podsumowując, jeśli szukają Państwo firmy, dla której tworzenie logo i realizacja złożonych kampanii reklamowych nie mają żadnych tajemnic, to koniecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa każde zlecenie.